“

Affiliate atklāšana

Skatiet visu mūsu filiāles atklāšanu par kompensāciju un reklāmu izvietošanu ieņēmumiem.

Mēs arī esam mūsu atjauninātas 2018. redakcijas, reklāmas un sponsorē politika ir šeit, lai jūs varētu redzēt.

Jo cerības būt atbilst PVO vadlīnijām, mēs vēlamies, lai jūs būtu labi informēti, un lūdzu pieņemt šādu informāciju par reklāmas un produktu pasta saites šajā vietnē:

Jebkura / visas saites uz vietas (lielākā daļa no mūsu savieno, ir iekšējs, lai pievienotu meklēšanas vērtību konkrētā produkta / labā), ir filiāli saites, ko mēs varētu saņemt nelielu komisijas no pārdošanas atsevišķu priekšmetu (cena paliks tāds pats, lai jūs ).

Running vietne ir ar to saistītās izmaksas un hosting prasībām, lai saglabātu to, lai šīs reklāmas un filiāļu saites ir veids, kā kompensēt šīs izmaksas.

Visiem filiāli saites uz produkta (mēs nepiedāvājam nevienu produktus tieši), tas ir kaut kas, mēs esam izmanto vai izpētītas apmēram, un atbalstīt vai ieteikt pat bez atlīdzības.
Jūs atradīsiet daudz mūsu satura ir vērsta uz vispārējo veselību un labsajūtu, bet saglabāt asu acu, kas par visu, kas izskatās kā tas varētu uzlabot vai izcelt risinājumu labāku dzīves un to kvalitāti.

Par pilnīgu pārredzamību, mums ir reklāmas augšpusē, sānjoslas in-satura un apakšā rakstu. Mēs cenšamies vislabāk dot katram un ikvienam no mūsu vērtības virtuālo apmeklētājiem labāk atbildi nekā pirms apmeklējot mūs. Kvalitāte vienmēr ir bijusi mūsu prioritāte, tāpēc mēs vēlamies, lai optimāli darbotos ar pilnu pārskatāmību par mūsu reklāmas un ieņēmumu modeli.
Lūdzu aizsniegt un ļaujiet mums zināt, kā uzlabot. Mēs esam šeit, lai palīdzētu kalpotu (un aizsargāt) savu veselību un labsajūtu, nodrošinot veids, kā cilvēki, lai dalītos pieredzē un uzdot jautājumus par plašu praktisku produktu un dzīvības uzlabojošas risinājumiem.”