žinios

Agromax notikums !!!
, kas ir par barošanas – īpaša saruna. Patiešām, ķimikāliju būt pilnībā pārdošanu, kas ir laistīšanas gultas, tad bezbailīgi lai savus dārzeņus. Jūs varat maksāt uzmanību jaunums lauksaimniecības tehnoloģijas – bio-mēslojumu Agromax. Vairs nepieciešams noģībt kad rastryasanii mēsliem. Nav nepieciešams, lai aprēķinātu devu nitrātu vai mēģināt veikt jebkuru citu mērci.


sastāvs pilnībā atbilst augsnes īpašībām, tas tiek izvēlēts tā, lai nerastos nelabvēlīga ietekme uz augsni, ir drošs cilvēkiem un dzīvniekiem. Narkotiku paātrina dīgtspēju sēklu, tāpēc tas tiek plaši izmantots kā mērcēšana. Šāds pieteikums metode ir ļoti nepieciešams, lai darbu nizkoplodorodnyh augsnēs. Jūs saņemsiet kartes pieteikšanās procesu, norādes par

termiņiem un metodi konsultācijas visā sezonā. Trešais ārstēšana – 15 dienas pēc otrās ātrumu 2 l

.

Tas ir pietiekami, lai ārstētu augsni 1 reizes, saskaņā ar ražotāja ieteikumiem. Rokasgrāmata Garden Forte mēslojuma ir katrā iepakojumā. Ņemiet vērā, ka jūs varat ne tikai padarīt mēslojumu augsnē. Lielākā daļa zemes NVS valstīs neatšķiras auglīga īpašības.


Kur nopirkt-buy biofertilizers Agromax Makhachkala

Pirmais apstrāde tiek veikta solī veido skropstu likmi 1 litram. Ziema – Rudens ārstēšana dīgšana 1 litrs. vienu hektāru, pēc standarta shēmu uzlabošanai kviešu cerošanas un ziemcietību.

Personas datu nodošana trešajām personām, pamatojoties uz Krievijas Federācijas tiesību aktiem, līgumu ar personas datiem, vai ar piekrišanu personas datu subjektam. Es dodu savu piekrišanu iespējamo personas datu pārsūtīšanu uz trešajām personām. Tas tiek dota piekrišana attiecībā uz personas datiem, piemēram, neizmantojot automatizācijas apstrādi un to izmantošanu. Pikaps osschestvlyaetsya par predvarietlno vienošanos un pēc pasūtījuma tīmekļa vietnē.


mūsu interneta veikalā dārzeņu sēklas veidoja tikai pierādīts šķirnes un hibrīdi. Ir svarīgi zināt īpašības klimata zonā, kurā jūs dzīvojat, lai pareizi izvēlētos atbilstošu šķirņu vai hibrīdu jūsu dārzeņiem. Lai veiktu pasūtījumu lētu dārzeņu sēklas ne vienmēr atstāt māju.Pirmkārt, sagatavot darba šķīdumu. Katrā iepakojumā ir iestrādāta neliela lāpstu – maisiņi, viņš iztiek mēslojuma izmantošanas likmi. Lai sagatavotu 10 litrus šķīduma jāņem tikai viena paciņa mēslojumu, kārtīgi iemaisa spaini ūdens. Pavasara problēmas sākas no ziemas vidū, kad nelabojams dārznieki cenšas pirkt kvalitāti dīgtspēju sēklu un mēslojuma par tiem.


  • Agromax (Agromax) mēslojums.
  • Palielina produktivitāti ar piepilsētas zonā par 50% tikai 2-3 pieteikumā!
  • Projekta Deklarācija reklamētajā vietnē.
  • atjauno augsnes.

Tas ir pietiekami, lai būtu datoru, planšetdatoru vai viedtālruni ar interneta pieslēgumu. Interneta veikals sēklas bieži piedāvā labāku cenu par dārzeņu sēklu nekā mazumtirdzniecības veikalos. Līdz šim, to cilvēku skaits, kuri pērk dārzeņu sēklas internetā strauji pieaug.


Bieži centieni truckers izraisīja slikto ražu, kas ir tik tikko pietiek pārtikas vasarā. Tādēļ, augu stimulanti, piemēram, minerālmēslu Garden Forte ir nepieciešams, lai labotu situāciju. Pirkt dārzeņu sēklas tiešsaistē uzglabāt Agromax lēti un ir augstas kvalitātes kultūrām. Checkout uz dārzeņu sēklām interneta Agromax veikals – vienkārši. Pēc pieprasījuma, mēs varam nodrošināt kvalitatīvu sertifikātus lētu dārzeņu sēklas.


Tā tas ir ērti, lai vairāku iemeslu dēļ. Šāds pieteikums metode ir ļoti

nepieciešams, lai darbu pie zemām auglīgās augsnēs. Azotobacter – paātrina augšanu, palielina imunitāti un citām dārzkopības kultūrām, protams bagātina augsni. Magnijs – piedalās hlorofila veidošanā, paātrina augšanu dārzkopība, dekoratīvo augu, uzlabo garšu augļu

.

Agromax mēslojums kartupeļiem

First ārstēšana – himpropolkoy kopā ar ātrumu 1 litram. Otrais ārstēšana tiek veikta pie ziedēšanai ar ātrumu 2 n.


padarot Agromax mēslojumu?


Agromax

Mēslošanas Agromax – tas ir droši, lai cilvēkiem, dzīvniekiem, augiem un sagatavojot izgatavots no dabīgām sastāvdaļām. Bioloģiski aktīvais ūdens rada labvēlīgus nosacījumus citu sastāvdaļu mēslošanas darbību un attīstību mikroorganismu, kas uzlabo augsnes struktūru. Pelnu – tas ir plaši pazīstams efektīvs līdzeklis, kas uzlabo augsnes mēslošanai, atraisa tas bagātina rūpnīcas kāliju, kalciju, fosforu. Saskaņā ar lietošanas instrukcijām, kas norādīts uz katra iepakojuma līdzekļiem, to var izmantot dažādos veidos.


Agromax

šī konfidencialitātes politika. Atjaunināšana, papildināt ar SP “Žīgure Ivan” nosacījumu par personas datiem, ja informācijas izmaiņām. Apstrāde tiek apstrādāti ne ilgāk kā 24 stundas. Tā rezultātā, informācija par lietotāju / klients nav iekļauts pasta sūtījumiem segmentā.You may also like...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *