žinios

Awaderm Eye ā€“ viedokļi un cenu, komentāri, kā tas darbojas?

Vēlaties ādas ap acÄ«m atkal spÄ«dēja ar veselÄ«bu un jaunieÅ”iem? Izmanto Awaderm un grumbas izzÅ«d.

Kas tas ir Awaderm?

nav nekāds noslēpums, ka ādas krokās ap acis izceļas ar augstu jutÄ«bu pret tādiem nelabvēlÄ«giem faktoriem apkārtējās pasaules, piemēram, UV starojuma iedarbÄ«bu, negatÄ«vo ekoloÄ£isko situāciju, bieži lietojot kosmētiku. Visi Å”ie fakti ietekmē izpausmes agrÄ«nās novecoÅ”anās pazÄ«mes (grumbas, vārnu kājiņas, sasitumi un maisiņi zem acÄ«m).

Lai atjaunotu veselÄ«gu spÄ«dumu un mirdzumu JÅ«su ādai palÄ«dzēs krēms Awaderm. Tas ātri piesātina to ar mitrumu, bÅ«s elastÄ«ga un gluda. PalÄ«dzēs samazināt tÅ«sku un tumÅ”as ēnas zem apakŔējā plakstiņa.

Amazing efektivitāti Å”o instrumentu bija zināms iedzÄ«votāju BrazÄ«lijas pirms vairākiem gadsimtiem. Bet tikai 2015. gadā, varēja atjaunot un uzlabot veco receptes BrazÄ«lijas Ziedu.

Kā Awaderm

maigs kopÅ”anai maigo ādu ap acÄ«m, jums ir nepiecieÅ”ams, lai izmantotu Awaderm. Tā ir jaunākā aktÄ«vo vielu Bioskinup Contour un ekstraktus no trim augiem, kas var atrast tikai BrazÄ«lijā un Eirāzijā (baltas lilijas, BrazÄ«lijas žeņŔeņs, lapu ekstrakts marapuama). No Å”iem augiem kombinācija ir labvēlÄ«ga ietekme:

 • stimulē Ŕūnu atjaunoÅ”anos epidermas;
 • revitalizes sejas;
 • Veicina normalizāciju asins mikrocirkulācijas audos;
 • samazina smagumu pigmentāciju (vasaras raibumi, rētas, utt.);
 • Samazina tÅ«sku un plakstiņu pietÅ«kums, padarot acis vairāk atvērtas un izteiksmÄ«ga.

Sastāvs Awaderm

Protams starp dabiskām sastāvdaļām satur stabilizatoru, lai nodroÅ”inātu, ka narkotikas nav piesārņots. Un aromatizētājs dot krēmu patÄ«kamu ziedu aromātu. Taču nav nepiecieÅ”ams runāt par to sÄ«kāk. Galvenās aktÄ«vās sastāvdaļas, kas veicina ādas atjaunoÅ”anos:

 1. Izraksts marapuama ā€“ dabas enerÄ£ijas dzēriens, kas satur lielu skaitu organicheskih taukskābes. Tas palielinās elastÄ«bu jÅ«su ādu un noplukt apļus zem apakŔējo plakstiņu, lai mazinātu tÅ«sku.
 2. BrazÄ«lijas žeņŔeņa ekstrakts ā€“ mazina ādas iekaisumu, nodroÅ”ina spēcÄ«gu limfodrenāžu efektu. Bagāts ar mikro-un makro elementu un B grupas vitamÄ«nus.
 3. GurÄ·u ekstrakts ā€“ ilgu laiku nopelnÄ«jis savu popularitāti. Noslēpums ir vienkārÅ”s, tas piesātina ādu ar barojoÅ”u mitrumu, saglabājot savu toni. PalÄ«dz izlÄ«dzināt sejas grumbas, padara ādu elastÄ«gu.
 4. Lakrica ekstrakts tiek regulāri izmantots daudzos kosmētikas un medikamentu. Ir izteikta antibakteriāla iedarbība. Samazina pigmentācija, izskats, kas ir saistīta ar vecumu un hormonālās izmaiņas.
 5. White Lily ekstrakts ā€“ nodroÅ”ina ādu ar dabÄ«giem antioksidantiem un vitamÄ«niem, dziedē mikroplaisas, veiksmÄ«gi cÄ«nās pinnes (akne) un Melngalvju (melni punktiņi)
 6. OL>.

  Integrētie ietekme dabÄ«giem komponentiem ļauj sasniegt redzamus un noturÄ«gus rezultātus. UzmanÄ«gi un maigi atjaunojoÅ”u, mitrinoÅ”u un barojot to.

  LietoŔanas instrukcijas Awaderm

  RÄ«cÄ«bas Awaderm var jau pamanÄ«juÅ”i pēc sākotnējā pieteikumā. Bet, lai novērtētu atgriezenisko saiti, jums bÅ«s nepiecieÅ”ams, lai pabeigtu pilnu kursu pieteikumu (no četrpadsmit lÄ«dz astoņpadsmit dienu laikā).

  Pirms lietoÅ”anas jums ir mazgāt, izmantojot toniku vai losjonu (ziepes), lai noņemtu kosmētikas atliekas kokvilnas spilventiņi vai bumbiņas. Pēc tam rÅ«pÄ«gi atvērt aizsargājoÅ”o vāciņu un rādÄ«tājpirksts aizņemt kādu krēmu. Tālāk, maigi iemasēt, bez lielas piepÅ«les un nospiežot attiecas uz problemātiskajām zonām. Esi uzmanÄ«gs nedrÄ«kst nonākt acÄ«s. Pagaidiet absolÅ«tā žāvÄ“Å”anai un apbrÄ«not savu skaisto atbilstoŔāko cilvēku.

  liecības

  Å is rÄ«ks ir paredzēts lietoÅ”anai sievietēm, kuri jau sākuÅ”i vecuma, hormonālās izmaiņas un ādas bojājumu. Maksimālais efekts tiks sasniegts:

 • Ja jums ir darÄ«Å”ana ar visvairāk izplatÄ«ts Å”odien problēma sauc par ā€œvārnu kājiņasā€.
 • Ja Jums ir tÅ«sku, somas un zilumi, ko izraisa hronisku negulÄ“Å”anas, pārslodzes, stresa un neveselÄ«ga dzÄ«vesveida.
 • Ja Jums nepatÄ«k jÅ«su vasaras raibumi vai citu pigmentācija ap acÄ«m izmēģināt Awaderm ā€“ tas palÄ«dzēs balināt ādu

.

kontrindikācijas Awaderm

Visas mÅ«sdienu ziede un krējums ir pakļauts stingrai dermatoloÄ£isko kontroli, un Awaderm nav izņēmums. To apstiprina starptautisko sertifikātu droŔību un kvalitāti. Tomēr dažos gadÄ«jumos jālieto piesardzÄ«gi:

 • Ja iepriekÅ” novērotas to paaugstinātu jutÄ«bu uz zālēm, kas ietver izrakstus no dabÄ«giem augiem;
 • absolÅ«ti kontrindicēta lietoÅ”ana bērniem un pusaudžiem;. Jālieto piesardzÄ«gi, ja āda ir apdegumus, skrambām un citas nelielas traumas

Cena Awaderm

pievilcÄ«ga cena un lieliska kvalitāte ā€“ tas palÄ«dzēs Jums domāt par to, kā iegādāties Awaderm sev un savām Ä£imenēm. NeatkarÄ«gi no jÅ«su dzÄ«vesvietas valsts cenas ir caurspÄ«dÄ«gs:

& nbsp;

Kur nopirkt Awaderm

Veikt pirkumus tikai oficiālajā tÄ«mekļa vietnē ražotāja, sargieties no imitācijas. Tas pasargās jÅ«s iegādāties produktu ar trÅ«kumiem, un nodarÄ«t izkrāpÅ”anu. RÅ«pējies par savu veselÄ«bu un skaistumu!

Å andors Lazovskis

Pārgājieni atkarÄ«gais, Shiba-inu cienÄ«tājs, audiofÄ«lu, Bauhaus ventilators un ekrāna printeris. IzgatavoÅ”anas pie sweet spot starp modernisma un programing atbildēt dizaina problēmas ar godÄ«giem risinājumiem. Es strādāju ar Fortune 500 uzņēmumiem un jaunizveidotiem

You may also like...