žinios

Dynamite – aktivētājs sakodiens, cena, oficiālā vietne, kur nopirkt, oriģinālu, atzinumi,

Kopš bērnības, patīk zvejot, un katru reizi, kad saņemt lielu prieku no procesa? Tikai šeit bagāta iemetienā priecē jūs ar savu izskatu nav tik bieži, kā es vēlētos. Iegādāties dinamītu. Šis universāls lure tika izstrādāts 2015. gadā un īsā laika posmā izdevās nopelnīt uzticību un profesionālos zvejniekus un amatieri. Activator koduma ir ekonomisks, viegli izmantot, glābs jūs no ņemot jāgaida stundām sakodienu, un vissvarīgāk, jūsu nozvejas ievērojami palielināsies!

nekā Dynamite aktivētājs atšķiras no citiem uzņēmumiem?

Īpaša cena !!!. Noklikšķiniet un redzēt !!!

Kādos tikai dodges nav iet uz zvejniekiem noķert tik daudz zivju, cik iespējams. Diemžēl, ne visi līdzekļi ir vienlīdz efektīva. Bieži vien pirms āķis saņem vismaz nelielu zivis, pacients mednieks ar makšķeri ir vairāk nekā vienu stundu, lai neziņā, piemēram, ka sēdēt. Lai atrisinātu šo problēmu palīdzēs izstrādājusi laboratorijas darbinieki LTD Pikšķerēšana Bai aktivatora Dynamite. No daudziem kolēģiem, sola super-rezultātu, šis vilinājums ir šādas vietas:

 1. Šis formulējums ietver speciāli atlasīts gaitā laboratorijas pētniecības bioloģiski aktīvo vielu, kas ir mērķtiecīga ietekme uz smadzenēm zivju.
 2. Neatkarīgi, mierīga zivs vai plēsoņa, sastāvdaļas ēsmu, lai viņas aizmirst par piesardzību, blāvi instinkts pašsaglabāšanās, iedegt apetīti. Zaudēt gribu, zivis pulcējās uz ganāmpulku un rāmis iet taisni uz zvejnieka.
 3. “Smell” ēsma ir Dynamite zivis jūtas, pat vairāku kilometru attālumā no tās avota.
 4. Rīku var izmantot jebkurā gada laikā, jebkāda veida ūdens rezervuāru ķeršanai zivis.
 5. OL>

  Vēl viena būtiska atšķirība Dynamite ir tās efektivitāte. Viena pakete nozīmē, ka tas var ilgt 20 braucienus!

  Kas ir ēsma Dynamite?

  Activator kodums Dynamite tiek veikta, izmantojot mūsdienu itāļu tehnoloģijas un ir universāla vilinājums visiem zivju laupīšanas, un mierīgu sugām. Pateicoties šai funkcijai, šis novatoriskais izgudrojums tiek plaši izmantots

 • zinātnieki, kas pēta uzvedÄ«bu zivis.
 • Darbinieki zivju fermās.
 • Profesionālās zvejnieki.
 • Zvejnieki-fans.

Būtu arī jāatzīmē, ka aktivētājs graušanu, var tikt izmantoti gan svaigu un sāls ūdenstilpju (ezeri, upes, jūru, okeānu). Ēsma ārstēti ar aktivatoru, piesaista uzmanību, un tā ir mierīga un plēsīgās zivis. Un pats galvenais, ja jums gāja zvejot – ziemas vai vasaras, agri no rīta vai pēc pusdienām – aktivētājs bite dod jums tik zivis, kuru zvejnieki var tikai sapņot

!

Kā pieteikties un kur nopirkt dinamītu

No aktivatora koduma Dynamite ir šķidrums iepakots metāliskām iepakojumos ampulas katra 5 ml. Šajā paketē jūs atradīsiet 5 paketes. Standarta iepakojums būs pietiekami, lai attieksme pret 5-20 ēsmu – tas viss ir atkarīgs no jūsu spējas. Uz katrā kastē atradīsiet detalizētu informāciju par to, kā piemērot taustiņu.

Ieteicams rīkoties:

 1. rīkoties ar dzīvu ēsmu. Izšķīdina ūdenī saturu vienā paketē ampulu. Sagatavots dzīvu ēsmu, iegremdē šķīdumā 1-2 sekundes, un tad ielieciet uz āķa.
 2. Ķeršanai plēsīgo zivju. Standarta dabisko vai mākslīgo ēsmu apstrādāti ar šķīdumu aktivatoru un zivis, kā parasti.
 3. zvejai gaļēdāju zivju. Par 2-2,5 kg ēsmu (mājās, iegādāto vai kombinācija) ņem 5 ml aktivatoru. Rūpīgi samaisa. Ēsma ir gatava.
 4. OL>

  Lūdzu, ņemiet vērā:. Oriģināls Dynamite var iegādāties tikai mūsu interneta veikalā

  Varat iegādāties aktivators koduma Effect Dynamite (Dynamite) ar piegādi visā Eiropā

  Atrast šo produktu šādiem jautājumiem: efektu dinamītu, Dynamite aktivators, aktivatoru efekts Dynamite zivis, dinamītu atsauksmes, Dynamite, ko, aktivētājs efekts kodiena Dynamite sniedz pārskatu Dynamite Activator iekost iegādāties dinamītu komentārus par ēsmu, Dynamite šķiršanās vai realitāte, Dynamite komentāri par dzīvo ēsmu, Dynamite forums efekts Odesa Dynamite, Dynamite, efekts, aktivētājs nokošana Dynamite, Dynamite, efekts atsauksmes, aktivētājs nokošana dinamīts atgriezeniskā saite, efektu Dynamite zvejas, ēsma ir Dynamite nopirkt Permā Dynamite, nopirkt dinamīts Ukrainā, Dynamite, efekts, nopirkt Kijevā

Å andors Lazovskis

Pārgājieni atkarīgais, Shiba-inu cienītājs, audiofīlu, Bauhaus ventilators un ekrāna printeris. Izgatavošanas pie sweet spot starp modernisma un programing atbildēt dizaina problēmas ar godīgiem risinājumiem. Es strādāju ar Fortune 500 uzņēmumiem un jaunizveidotiem

You may also like...