Electricity Saving Box – viedokļi, cena, kur nopirkt enerģijas taupīšanu, tas ir tā vērts?

[Głosów: 0   Average: 0/5]

Iespējams, daži vīrieši, pa kreisi, kuri nav dzirdējuši par šo brīnišķīgo ierīci. Ievietota ligzdā – un rēķins nekavējoties tika samazināts par 30%. Tikai sapnis ekonomisks meistars …

Uzziniet vairāk oficiālajā vietnē

“Ekonomiskā elektrība” Elektroenerģijas taupīšanas Box – visvairāk sensacionālais, bet ne tikai ierīce, no tās veida. Ar katru tarifu palielināšanu, jaunu “Elektroenerģijas taupīšanas Box”, kas izstaro visā valstī, piemēram, karstā kūkas. Iemesls šī popularitāte ir nevis lētticība mūsu cilvēku, un banāls vēlmi iegūt rezultātu, bez darīt kaut ko. Vēl viena lieta, ka pircēji šo ierīču vieglāk sajust apkrāpis upurus un ne neprātīgs cienītājus freebie.

Krāpniecība vai patiesība? Un ko jūs domājat?

Daudzi no “upuriem”, lai attaisnotu iegādi Elektroenerģijas taupīšanas Box ir fakts, ka, iespējams, tie nav speciālisti, un tāpēc ir viegli maldināti. Es, tomēr, nav iedzimta elektriķis, bet ir dažas pazīmes, kas skaidri norāda “scam”.

 1. skaidrs neatbilstība starp rezultatīvo rādītāju un cenas. Nu, tā ir taisnība, kā kaste 4 $, varētu ietaupīt man trešā (vai pat pusi) no elektrības?
 2. Metodes, kā izplatīt “Elektroenerģijas taupīšanas Box”. Vai tu domā, ka šāda zinātība pienācīgi pārstāvēti lielākajos mazumtirdzniecības tīklos, kur viņš tika ierindots milzīgu rindu? Tā vietā, ierīce pārdot vietnēs odnostranichnikov, vai arī tie ir izkaisīti pa pagalmiem no indivīda, kas dēvē sevi par ekskluzīvajiem izplatītājiem.
 3. Tiešo atbildes uz vienkāršiem jautājumiem trūkums. Piemērs. “Ekonomiskā” samazina enerģijas patēriņu par 30%. Labi. Tagad mans skaitītājs padara 100 apgriezieni minūtē. Ja es pieslēgts ierīcē, apgriezienu skaitu samazinās līdz 70, vai ne? Atbildot jūs dzirdēsiet atkārtots stāstus par reaktīvās jaudas un fāžu maiņām, bet nav apstiprinoša atbilde.
 4. OL>

  Tādējādi, pat neiedziļinoties tehniskajiem parametriem, tas kļūst gandrīz saprotams, šķiršanās vai patiesība. Bet šaubu elements joprojām. Bez tam, kas notiek mūsos cīņu slāpes freebie no loģikas ne vienmēr beidzas ar uzvaru pēdējo. Tad mēs jāsteidzas meklēt internetā informāciju par elektroenerģijas taupīšanas Box un reālo klientu viedokļiem. Un, lo un redzi, mēs sākam mainīt savas domas.

  Elektroenerģijas taupīšanas Box: atzinumi speciālistu un pircēju

  dut coe up coor1 5 Electricity Saving Box  viedokļi, cena, kur nopirkt enerģijas taupīšanu, tas ir tā vērts? Nu, kā šeit, ne nopirkt, ja ap pilnīgi pozitīvus atzinumus, un ne tikai pircējiem, bet arī ekspertus ar zināšanām par lietu attēlojot darbības princips ierīces. Un tas ietaupa elektroenerģiju un sprieguma stabilizē un pagarina dzīvi ierīcēm. Šeit ir tipisks atgriezeniskā saite “reālo” pircējiem:

  Mind you, es speciāli izvēlējos diezgan piesardzīga viedokli, nav sajūsmā slavēt, no kura kilometra ir “dzelzceļa”. Tas arī varētu būt kļūdaini reālā lieta, ja ne pāris mazām lietām izcilu autora galvu.

  1. nianses darbības, kas neizbēgami rodas cilvēkiem patiešām gūst labumu no jebkuras ierīces trūkums. Cilvēki tikai burtiski atkārto to, kas ir aprakstā “Elektroenerģijas taupīšanas Box” uz kādu no pārdošanas vietām. Viņš nekad nebija redzējis.
  2. Uzsvars uz zemu cenu un papildu priekšrocības – “. Pārtraukumi kļuva mazāk” Atzinumā skaidri stimulu pirkšanu, gan (ir jāpateicas) bez.
  3. “Daudz viltojumu”. Skaidrs mājiens, ka ierīce nedrīkst pirkt no Ķīnas, “Uzticamas” veikalos. Tomēr, par Aliexpress tas maksā $ 4, un “mūsu” vilnas tieši to $ 10 līdz $ 40.
  4. Zem domām ir vairāk un komentārus. Visi no tiem ir negatīvs, bet autors nav ievērojis nevienu atbildi, nedz noraidītas, kas faktu viņam izvirzītajām apsūdzībām par nepatiesīgums.
  5. OL>

   Kur ir šie “reālas” pircēju? Tur ir tik profesija –

   , lai aizsargātu dzimteni rakstīšanas atzinumus par naudu. Ir īpašas platformas ir starpnieki, kur klienti (pārdevēju) meklē māksliniekiem un otrādi. Un ticiet man, nav ne viens, ne otrs, nav novērota. Tā ir vesela industrija, kur viss tiek likts uz plūsma. Jo vairāk profesionālu darbuzņēmējs, jo grūti atšķirt savu viedokli no reāla, un, jo vairāk viņš nopelna. Un tad mēs brīnums, kā tas ir? Visi slavēt preci, mēs to iegādāties, bet viņš ir blāvi GOV * th.

   Elektroenerģijas taupīšanas Box acis ekspertu

   Still, pilns laulības šķiršanas vai ir vismaz daļu no patiesības? Kā jau teicu, es neesmu elektroinženieris. Turklāt, 100% humānistam. Tomēr aplūkojot foto no iekšas “apjomradītu elektrības,” pat es redzu, ka nav vietas brīnumu.

   dut fhion fun1 2 Electricity Saving Box  viedokļi, cena, kur nopirkt enerģijas taupīšanu, tas ir tā vērts?

   Somewhat vienkāršotā elektriskās shematisks ierīce ir šādi. Spriegums no elektrotīkla tiek piegādāta uz plēves kondensatoru, jaudu vairāk nekā 5 microfarads. Tad, izmantojot taisngrieža tilta, strāva ir vērsta uz rezistors, kas samazina izturību strāvu. Un visi šie nianses nepieciešams tikai, lai tas spīd divi tipisks ķīniešu “ābola”, kurā viņi sauc LED.

   Kāpēc tādas sarežģītības? Nu, ja jūs pārdodat tikai tukšu lodziņu, tad krāpšana būtu ātri atklāti. Otrkārt, LED dod izskatu darbu. Treškārt, patiesība ir tāda, ka šī shēma ir vienkāršota prototips faktisko vienu. To izmanto galvenokārt nozarēs, kur ir daudz induktīvo vai kapacitatīvo patērētājiem. Sūkņiem, kompresoriem, datortehniku ​​… Just lieluma šiem “iedoma” būs skapis, nepatīk cigarešu paciņu

   Lielākā daļa mājsaimniecības ierīces ir aktīvs slodze, kuram nav reaktīvo sastāvdaļa. Izņēmums ir, ka, ledusskapis un gaisa kondicionēšana, ja tā nepārsniedz 2%. Tādējādi, pat ja teorētiski ļāva samazināt enerģijas patēriņu, samazinot reaktīvo komponentu, tā nedrīkst pārsniegt šo aizgrābjošs 2%.

   Tādējādi Elektroenerģijas taupīšanas Box – pilnīgs šķiršanās, kas balstās uz līdzīga patiesību ar stāstiem un iegādājušies viedokļiem. Īstie ietaupījumi netiek Manna no debesīm, un ikdienas darbs, lai samazinātu elektroenerģijas izmaksas, un līdz ar to, nauda.

READ  Atlant Gel - atsauksmes un cena, kur nopirkt
Šandors Lazovskis
O Šandors Lazovskis 371 artykułów
Pārgājieni atkarīgais, Shiba-inu cienītājs, audiofīlu, Bauhaus ventilators un ekrāna printeris. Izgatavošanas pie sweet spot starp modernisma un programing atbildēt dizaina problēmas ar godīgiem risinājumiem. Es strādāju ar Fortune 500 uzņēmumiem un jaunizveidotiem