žinios

Electricity Saving Box ā€“ viedokļi, cena, kur nopirkt enerÄ£ijas taupÄ«Å”anu, tas ir tā vērts?

Iespējams, daži vÄ«rieÅ”i, pa kreisi, kuri nav dzirdējuÅ”i par Å”o brÄ«niŔķīgo ierÄ«ci. Ievietota ligzdā ā€“ un rēķins nekavējoties tika samazināts par 30%. Tikai sapnis ekonomisks meistars ā€¦

ÄŖpaÅ”a cena !!!. NoklikŔķiniet un redzēt !!!

ā€œEkonomiskā elektrÄ«baā€ ElektroenerÄ£ijas taupÄ«Å”anas Box ā€“ visvairāk sensacionālais, bet ne tikai ierÄ«ce, no tās veida. Ar katru tarifu palielināŔanu, jaunu ā€œElektroenerÄ£ijas taupÄ«Å”anas Boxā€, kas izstaro visā valstÄ«, piemēram, karstā kÅ«kas. Iemesls Ŕī popularitāte ir nevis lētticÄ«ba mÅ«su cilvēku, un banāls vēlmi iegÅ«t rezultātu, bez darÄ«t kaut ko. Vēl viena lieta, ka pircēji Å”o ierīču vieglāk sajust apkrāpis upurus un ne neprātÄ«gs cienÄ«tājus freebie.

Krāpniecība vai patiesība? Un ko jūs domājat?

Daudzi no ā€œupuriemā€, lai attaisnotu iegādi ElektroenerÄ£ijas taupÄ«Å”anas Box ir fakts, ka, iespējams, tie nav speciālisti, un tāpēc ir viegli maldināti. Es, tomēr, nav iedzimta elektriÄ·is, bet ir dažas pazÄ«mes, kas skaidri norāda ā€œscamā€.

 1. skaidrs neatbilstÄ«ba starp rezultatÄ«vo rādÄ«tāju un cenas. Nu, tā ir taisnÄ«ba, kā kaste 4 $, varētu ietaupÄ«t man treŔā (vai pat pusi) no elektrÄ«bas?
 2. Metodes, kā izplatÄ«t ā€œElektroenerÄ£ijas taupÄ«Å”anas Boxā€. Vai tu domā, ka Ŕāda zinātÄ«ba pienācÄ«gi pārstāvēti lielākajos mazumtirdzniecÄ«bas tÄ«klos, kur viņŔ tika ierindots milzÄ«gu rindu? Tā vietā, ierÄ«ce pārdot vietnēs odnostranichnikov, vai arÄ« tie ir izkaisÄ«ti pa pagalmiem no indivÄ«da, kas dēvē sevi par ekskluzÄ«vajiem izplatÄ«tājiem.
 3. TieÅ”o atbildes uz vienkārÅ”iem jautājumiem trÅ«kums. Piemērs. ā€œEkonomiskāā€ samazina enerÄ£ijas patēriņu par 30%. Labi. Tagad mans skaitÄ«tājs padara 100 apgriezieni minÅ«tē. Ja es pieslēgts ierÄ«cē, apgriezienu skaitu samazinās lÄ«dz 70, vai ne? Atbildot jÅ«s dzirdēsiet atkārtots stāstus par reaktÄ«vās jaudas un fāžu maiņām, bet nav apstiprinoÅ”a atbilde.
 4. OL>

  Tādējādi, pat neiedziļinoties tehniskajiem parametriem, tas kļūst gandrÄ«z saprotams, ŔķirÅ”anās vai patiesÄ«ba. Bet Å”aubu elements joprojām. Bez tam, kas notiek mÅ«sos cīņu slāpes freebie no loÄ£ikas ne vienmēr beidzas ar uzvaru pēdējo. Tad mēs jāsteidzas meklēt internetā informāciju par elektroenerÄ£ijas taupÄ«Å”anas Box un reālo klientu viedokļiem. Un, lo un redzi, mēs sākam mainÄ«t savas domas.

  ElektroenerÄ£ijas taupÄ«Å”anas Box: atzinumi speciālistu un pircēju

  Nu, kā Å”eit, ne nopirkt, ja ap pilnÄ«gi pozitÄ«vus atzinumus, un ne tikai pircējiem, bet arÄ« ekspertus ar zināŔanām par lietu attēlojot darbÄ«bas princips ierÄ«ces. Un tas ietaupa elektroenerÄ£iju un sprieguma stabilizē un pagarina dzÄ«vi ierÄ«cēm. Å eit ir tipisks atgriezeniskā saite ā€œreāloā€ pircējiem:

  Mind you, es speciāli izvēlējos diezgan piesardzÄ«ga viedokli, nav sajÅ«smā slavēt, no kura kilometra ir ā€œdzelzceļaā€. Tas arÄ« varētu bÅ«t kļūdaini reālā lieta, ja ne pāris mazām lietām izcilu autora galvu.

  1. nianses darbÄ«bas, kas neizbēgami rodas cilvēkiem patieŔām gÅ«st labumu no jebkuras ierÄ«ces trÅ«kums. Cilvēki tikai burtiski atkārto to, kas ir aprakstā ā€œElektroenerÄ£ijas taupÄ«Å”anas Boxā€ uz kādu no pārdoÅ”anas vietām. ViņŔ nekad nebija redzējis.
  2. Uzsvars uz zemu cenu un papildu priekÅ”rocÄ«bas ā€“ ā€œ. Pārtraukumi kļuva mazākā€ Atzinumā skaidri stimulu pirkÅ”anu, gan (ir jāpateicas) bez.
  3. ā€œDaudz viltojumuā€. Skaidrs mājiens, ka ierÄ«ce nedrÄ«kst pirkt no Ķīnas, ā€œUzticamasā€ veikalos. Tomēr, par Aliexpress tas maksā $ 4, un ā€œmÅ«suā€ vilnas tieÅ”i to $ 10 lÄ«dz $ 40.
  4. Zem domām ir vairāk un komentārus. Visi no tiem ir negatīvs, bet autors nav ievērojis nevienu atbildi, nedz noraidītas, kas faktu viņam izvirzītajām apsūdzībām par nepatiesīgums.
  5. OL>

   Kur ir Å”ie ā€œreālasā€ pircēju? Tur ir tik profesija ā€“

   , lai aizsargātu dzimteni rakstÄ«Å”anas atzinumus par naudu. Ir Ä«paÅ”as platformas ir starpnieki, kur klienti (pārdevēju) meklē māksliniekiem un otrādi. Un ticiet man, nav ne viens, ne otrs, nav novērota. Tā ir vesela industrija, kur viss tiek likts uz plÅ«sma. Jo vairāk profesionālu darbuzņēmējs, jo grÅ«ti atŔķirt savu viedokli no reāla, un, jo vairāk viņŔ nopelna. Un tad mēs brÄ«nums, kā tas ir? Visi slavēt preci, mēs to iegādāties, bet viņŔ ir blāvi GOV * th.

   Elektroenerģijas taupīŔanas Box acis ekspertu

   Still, pilns laulÄ«bas ŔķirÅ”anas vai ir vismaz daļu no patiesÄ«bas? Kā jau teicu, es neesmu elektroinženieris. Turklāt, 100% humānistam. Tomēr aplÅ«kojot foto no iekÅ”as ā€œapjomradÄ«tu elektrÄ«bas,ā€ pat es redzu, ka nav vietas brÄ«numu.

   Somewhat vienkārÅ”otā elektriskās shematisks ierÄ«ce ir Ŕādi. Spriegums no elektrotÄ«kla tiek piegādāta uz plēves kondensatoru, jaudu vairāk nekā 5 microfarads. Tad, izmantojot taisngrieža tilta, strāva ir vērsta uz rezistors, kas samazina izturÄ«bu strāvu. Un visi Å”ie nianses nepiecieÅ”ams tikai, lai tas spÄ«d divi tipisks Ä·Ä«nieÅ”u ā€œÄbolaā€, kurā viņi sauc LED.

   Kāpēc tādas sarežģītÄ«bas? Nu, ja jÅ«s pārdodat tikai tukÅ”u lodziņu, tad krāpÅ”ana bÅ«tu ātri atklāti. Otrkārt, LED dod izskatu darbu. TreÅ”kārt, patiesÄ«ba ir tāda, ka Ŕī shēma ir vienkārÅ”ota prototips faktisko vienu. To izmanto galvenokārt nozarēs, kur ir daudz induktÄ«vo vai kapacitatÄ«vo patērētājiem. SÅ«kņiem, kompresoriem, datortehniku ā€‹ā€‹ā€¦ Just lieluma Å”iem ā€œiedomaā€ bÅ«s skapis, nepatÄ«k cigareÅ”u paciņu

   Lielākā daļa mājsaimniecÄ«bas ierÄ«ces ir aktÄ«vs slodze, kuram nav reaktÄ«vo sastāvdaļa. Izņēmums ir, ka, ledusskapis un gaisa kondicionÄ“Å”ana, ja tā nepārsniedz 2%. Tādējādi, pat ja teorētiski ļāva samazināt enerÄ£ijas patēriņu, samazinot reaktÄ«vo komponentu, tā nedrÄ«kst pārsniegt Å”o aizgrābjoÅ”s 2%.

   Tādējādi ElektroenerÄ£ijas taupÄ«Å”anas Box ā€“ pilnÄ«gs ŔķirÅ”anās, kas balstās uz lÄ«dzÄ«ga patiesÄ«bu ar stāstiem un iegādājuÅ”ies viedokļiem. ÄŖstie ietaupÄ«jumi netiek Manna no debesÄ«m, un ikdienas darbs, lai samazinātu elektroenerÄ£ijas izmaksas, un lÄ«dz ar to, nauda.

Å andors Lazovskis

Pārgājieni atkarÄ«gais, Shiba-inu cienÄ«tājs, audiofÄ«lu, Bauhaus ventilators un ekrāna printeris. IzgatavoÅ”anas pie sweet spot starp modernisma un programing atbildēt dizaina problēmas ar godÄ«giem risinājumiem. Es strādāju ar Fortune 500 uzņēmumiem un jaunizveidotiem

You may also like...