žinios

Electricity Saving Box – viedokļi, un cena, kur nopirkt

Lifehacker piedāvā Jums, lai uzzinātu patiesību par ierīcēm saskaņā ar vispārējo nosaukumu Elektroenerģijas taupīšanas Box no speciālistiem savā nozarē, kā viens no viņiem pats jokodamies prasa, elektroinženieris lvl 80.

Īpaša cena !!!. Noklikšķiniet un redzēt !!!

Ekonomiskā satricinājuma liekot mums visiem domāt par izmaksu samazināšanu. Un visbeidzot, es vēlos, lai liegtu sev ierastos priekus: ēdiens, iepirkšanās un kino. Tātad, kādi būtu šāda nepilngadīgs upurēt savilkt jostu, līdz tas pārvērtās cilpa? Kamēr jūs apdomāt grūtu izvēli, šķiet, ka ceļš atrod jums. Labs kaimiņš, noderīga kolēģis vai mīļākie sociālo piedāvā iegādāties nelielu lodziņu, kas var samazināt izdevumus par elektroenerģiju. Novietojiet ierīci ligzdā, un ekonomika sāk iepriecināt pieaugumu desmitiem procentiem! Pierādījumu bāze efektivitātes uzlabotas tehnoloģijas pamatā apstiprinot viedokli par apmierinātiem klientiem un nenoliedzamu YouTube video. Bet tas viss ir labi, jo tas sniedz mums reklāmu?

Turklāt, Lifehacker parādīs jums interesantu rakstu no Burr brigādes, kas sastāv no ķirurga LoneWolf un viņa palīgs operby jāievieto oriģinālajā lapās interneta izdevuma “Energocapital”.

Izjauciet ierīci, lai taupītu enerģiju

Vēlaties kļūt par īstu varoni stāsts? Ne daži tur ārzemēs Supermens vai Spiderman, un lielākā daļa, ka neviena no tām nav reāla Pinocchio!

Un tas nav nepieciešams doties uz Field of dreams un apglabāt, zemes 5 zelta monētas zem vāka naktī … tikai Enough iegādāties ierīci, piemēram, tas, ko sauc par “elektrisiti seving kaste” vai “Ekonomiskā elektroenerģijas “(Elektroenerģijas taupīšanas Box).

Tad ievietojiet to ligzdā (pārkaisa ar sāli un ūdeni es stingri neiesakām), teikt: “no kreks Pax FEKS!” un tas ir viss! Jūs! – Pinocchio

Pa to laiku, mūsu mīļais Distributioo aktīvi veicinot kastes ar gaismas diodēm, kas tiek ievietota ligzdā un sola “nereālas enerģijas ietaupījumu” un “lēno rotāciju skaitītāja”, ir sajūta “mūžīgās slāpes no freebie” no mūsu pilsoņi, un berzes rokas. Un, protams, Distributioo saņemt nereāls peļņu, pērkot šos kastes 4 $ Ķīnā un pārdod ar gullible pilsoņiem Eiropā, Ukrainā, Kazahstānā, Baltkrievijā pie $ 40.

Tātad, kas ir iekšā šo ierīci? Es ierosinu veikt aizraujošu ceļojumu cauri tās iekšas novērtēt potenciālu šo ieguldījumu! Tātad, skalpelis rokā, pacients uz galda!

dārgākā lieta šajā ierīcē, iespējams, ir tas gadījums. Tas ir izgatavots mierīgi: sudraba krāsā ar melniem akcentiem un megablock logo. Taču tur kopā abas pusītes ar tikai vienu nelielu skrūves, ko mēs jānoskrūvē viegli.

Inside brīnums ierīci, “enerģijas taupīšana” ir elektroniska padome ar minimālu sastāvdaļu komplektu un relatīvi lielu “Melnā kaste”, kas, kā mums ir aizdomas, ir slepeno super ieroci (Wunderwaffe) cīņā pret patēriņš kilovatstundās! Un mums ir aizdomas, ka tas ir parasto filmu kondensators.

No otrā pusē drukātās shēmas plates, kas ir nodrošināta ar divām skrūvēm, izskatās šādi:

Visa ķēde ir izveidota uz drukātās shēmas plates, ir paredzēts, lai darīt vienu lielu brīnumu – radīt nepieciešamos apstākļus, lai … dedzināšana divas gaismas diodes. Un, lai pievienotu lielāku skaidrību, šeit tiek apkopoti pēc ķirurģiskas komanda jēdzienu šīs ierīces:

Īpaša cena !!!. Noklikšķiniet un redzēt !!!

Jā, ja tas ir ļoti vispārināti, tad iekšā tur ir neliela virkne divu LED un liels filmu kondensatoru. Un cik liels tas ir, mēs prātoju par to, ka pārāk, un mēs esam mēra diezgan labs ierīci:

mērījumi parādīja, ka Melnā noslēpums, kondensators ir spēja tik daudz no 5.18 MFD.

Pēc sagatavošanas mēs visi zarnas atpakaļ un piešūtas pacientam. Tika nolemts izmēģināt to. Bez tam, mūsu eksperiments analīze būtu nepilnīga. Mēs likt megaeconomics labi piekrauts ligzdā.

Īpaša cena !!!. Noklikšķiniet un redzēt !!!

Un … brīnums! Šīs diodes tiešām iedegties, un mūsu cerība.

Bet skaitītājs ir bezkaunīgs un pārliecināts “vītā” paši kilovatstundās, kas ir savienoti ar brīnumu ierīce …

Un tomēr vismaz daži efekts būtu bijis iegūti no iekļaušanu filmu kondensatoru ar kapacitāti 5 mikroF paralēli mājas tīklam. Citiem vārdiem sakot, galu galā, kāda lieliska ideja gulēja Distributely, lai kaut kā attaisnotu savu krāpšanos gullible Pinokio? Vai tieši atbildēt, kapacitāte šī kondensatora ir tik maza, ka tas būs pietiekami, tikai, lai kompensētu reaktīvo jaudu dienasgaismas lampas 40 vati.

Jā, jūs uzklausīja tiesības, papildus aktīvo jaudu (P, vati, vati), kas ir pārveidota par lietderīgu darbu (kustība, rotācija, apkure), dažas ierīces, piemēram, motori patērē vairāk reaktīvo jaudu (Q, Var, voltampērs reaktīvā). Tas ir nepieciešams, lai izveidotu elektromagnētisko lauku. Tagad mūsu žāvētājs un mūsu ledusskapis, kas patērē enerģiju no tīkla, un boot neproduktīvs. Bet, ja blakus veļas mašīnu vai ledusskapi kontaktligzdā pielīmēt kondensators (kapacitātes un tiek aprēķināts nepieciešamo spriegumu), mūsu esteemed dzinēji ledusskapis un veļas mašīna patērē reaktīvo jaudu no kondensatora un nebūs “slodze režģa”. Un tagad MEGAWILD: ACTIVE skaitītājs uzstādīts savā dzīvoklī, pilnīgi vienaldzīgs pret to, cik daudz reaktīvā jauda plūda cauri. Viņš netic.

Atkal pareizi izstrādāta aktīva skaitītāju ņem vērā tikai aktīvo enerģiju, kas iet caur to. Tātad, nosakot visu veidu “magic-enerģijas seving-kastes”, jūs varat ļoti viegli atbrīvot nelielu platību jūsu vadu no neliela daļa no reaktīvās jaudas. Bet jūsu pūles jūsu mērītājs nenovērtēs.

Tātad nav get fooled ar pasakas Distributioo nepērk plēves kondensatoru ar LED nolasīšanas par 40 $, ja jūs noteikti nevēlaties, lai justies kā Pinokio. )))

Saudzējiet sevi un savu naudu!

vietā secinājuma Elektroenerģijas taupīšanas Box

Mēs devāmies ar zibens aptauju vienam no autoriem rakstu. Vai ir vērts mēģināt, atbildot uz “saliekt” valsts par nepamatotu pieaugumu tarifiem un devalvācija rubļa, tricking metru? Vai ir kāds reāls labums no energoefektīvu sadzīves tehniku?

Protams, nav tā vērts. Jaudas sistēma nepārtraukti uzlabot meklēšanas metodes “zagļi”. Turklāt naudas sods desmit reizes pārsniedz “nozagts” būs atdzist jebkuru azartu. Un pats galvenais, ka ir gadījumi, nāves “kulibinyh” mēģina savienot garām mērīšanas ierīcēm. Tātad spēle nav vērts svece.

Å andors Lazovskis

Pārgājieni atkarīgais, Shiba-inu cienītājs, audiofīlu, Bauhaus ventilators un ekrāna printeris. Izgatavošanas pie sweet spot starp modernisma un programing atbildēt dizaina problēmas ar godīgiem risinājumiem. Es strādāju ar Fortune 500 uzņēmumiem un jaunizveidotiem

You may also like...