žinios

Handy Heater – atsauksmes, komentāri, cena, nopirkt tagad,

Ar ierašanos aukstā sezonā cilvēki iegādātos apkures ierīces. Bet daudzas ierīces patērē daudz enerģijas, kas prasa papildu izmaksas. Saglabāt strādās ar pārnēsājamo sildītāju “ērts Crafty”. Šīs ierīces ir gandrīz ekskluzīvi pozitīvi, jo tas neaizņem daudz vietas atsauksmes, ir spēcīga apkures iespējas un patērē maz enerģijas. Lasīt vairāk par to, tā ir teicis rakstā.

Kāpēc māja auksti?

Daudzās EUROPEN mājās ar Advent ziemā kļūst vēss. Pirms istaba bija komfortablu atmosfēru, ir nepieciešama augstas kvalitātes darbu, apkures sistēmas un labi organizēts siltuma nodošanu. Daudzi cilvēki interesējas par cēloņiem aukstā mājokļiem. Parasti šī parādība ir saistīta ar:

 1. Auksti radiatori. Iespējams, tie ir gaisa cauruli, lai novērstu, ko jūs vēlaties, lai atbrīvotu gaisa. Akumulatoru var tikt bloķēts. Iemesls varētu būt slēpjas katlu telpā.
 2. Aukstās sienas. Tā ir izplatīta faktors aukstuma telpā. Šis fenomens slēpjas vājums sienām, ziemeļu pusē, iznīcināšanu interpanel vīlēm, defektus.
 3. Gaisa plūsma no Windows. Šī parādība var būt vecajās un jaunajās mājās. Windows parasti ir vāji regulēta, var būt defekts. Daudzi no mājām uzcelti steigā, ar tiem pašiem būvniecības uzņēmumu taupīt uz plastmasas Windows un precīzu to pielāgošanu kvalitāti.
 4. Projekts no durvīm. Gaisa ievada klātbūtnes dēļ no spraugām un trūkuma putuplēves. Pirmajā situācijā, jūs vēlaties nomainīt durvis uz jaunu, un, otrkārt, tas ir labāk veikt putām apstrādi.
 5. projekts no motora vai ventilācijas sistēmu. Šī vienība ir izpūst gaisu no dzīvokļa, un nevis ļaut viņam. Ja ir traucējumi, tas ir nepieciešams, lai tos novērstu, aicinot ekspertus.
 6. Cold griestiem. Saldēšanas šo daļu no telpām parasti atrodas cilvēki, kas dzīvo augšējā stāvā. Griesti sastingst sakarā ar sliktu bēniņu izolācijai vai nodilušu jumtu.
 7. Cold grīdas. Šī problēma rodas pasažieriem pirmajā stāvā. Ziemā, pagraba zemā temperatūra, tāpēc grīdas un sasalst.
 8. OL>

  Šādos problēmām vienkāršs apkures parasti nepalīdz. Tas ir nepieciešams, lai papildus sasildīt telpu, lai novērstu defektus. Palīgs šajā gadījumā kalpos kā pārnēsājamo sildītāju.

  Ierīces apraksts Handy sildītājs

  Portable sildītājs Rovus Handy Heater ir portatīvais, kompakts apkure ierīce. Tas nav vadi, to iespraust ligzdā. Sakarā ar mazo izmēru, jūs varat ņemt to visur ar mani.

  Ziemā auksti varētu būt jebkur. Ierīce var būt noderīga viesnīcā, apmācīt nodalījuma, garāža, birojs. Ierīce var apsildīt telpas līdz +32 s. klientu atsauksmes apstiprina vislabāko darbību sildītāju.

  Lielākā daļa patērētāju novērtēt ierīci kompaktumu un efektīvai darbībai. Power tas nav sliktāka par citām līdzīgām ierīcēm. Daudzi pircēji dažu gadu lietošanas ierīces iekšienē, un nav sūdzību un tml.

  Funkcijas Handy sildītājs

  Sildītājā ir šādi uzstādījumi:

  1. Izveid no karstumizturīga plastmasas.
  2. Type of sildītāja -. Termiskie ventilatorus
  3. keramikas sildelements.
  4. Ar termostata klātbūtne.
  5. Ir aizsardzība pret pārkaršanu.
  6. Ir regulators.
  7. Ir displejs.
  8. OL>

   atsauksmes, sildītājs “ērts veikls” ir viens no ērtākajiem ierīcēm starp šādām ierīcēm. Tas ir izgatavots no karstumizturīga plastmasas ar augstu triecienizturību, kas aizsargā pret bojājumiem, ja samazinājies. Ar palīdzību keramisko sildelementu nodrošina maksimālu siltuma pārnesi un ātri apkures telpā. Keramikas sasilšanu gaisu, un divu ātrumu ventilators sadala to vienmērīgi.

   Sildelements ir ugunsdrošs, tas nav sausa gaisa nav inficēt ar degšanas produktu. Ierīce darbojas gandrīz klusi. Ar termostats ar ciparu kontroles uztur vēlamo temperatūru. Ierīce nepārkarst, jo pēc sasniedzot vēlamā temperatūra tiek automātiski atvienots.

   Built-in regulators ļauj iestatīt vēlamo temperatūru siltu gaisu. Kā liecina atgriezenisko sildītāja “ērts veikls” patērē 85% mazāk elektroenerģijas salīdzinājumā ar kolēģiem. Šis īpašums ir nodrošināts ar keramikas sildītāju. Tā kā nav vadu ierīce ir vienkārši izmantot. No kontaktdakšu mobilitāte ļauj to izmantot ar dažādām rozetēm. Aprīkojumā ietilpst rokasgrāmatu un vienu gadu garantija. Atsauksmes pircēji ir ieteicams vispirms izlasīt noteikumus par ierīces lietošanu.

   Manual Handy sildītājs

   atsauksmes, portatīvais sildītājs “Rovus ērts Tricky” viegli izmantot. Tas būs tikai spraudni un iestatīt vēlamo temperatūru. Ja nepieciešams, iestatīt taimeri ar vēlamo periodu apkures, un tad ierīce automātiski izslēdzas.

   Ierīce ir ideāli piemērota apkure mazus un lielus numurus. Tā ir izvēlēta vannas istabā. Neaizstājams ierīce bērna istabā, kur tas ir īpaši svarīgi, ka tas ir mājīgs un silts.

   Priekšrocības Handy sildītājs

   Salīdzinot ar analogiem, sildītājs Handy sildītājs ir šādas priekšrocības:

   1. Kompaktums.
   2. Tiešais savienojums.
   3. Augsta izturība.
   4. Fire.
   5. Ar termostata klātbūtne.
   6. digitālā vadības sistēma.
   7. Elektroenerģijas klase A ++.
   8. Tādējādi siltumenerģijas vienveidību.
   9. Pieņemama cena.
   10. OL>

    Sildītājs “handy Tricky” viedokļus, kas kalpo kā pierādījums tam, ka pastāv šādas priekšrocības nav cienīgs konkurentiem. Un tas attiecas uz īpašībām un izmaksām. Bieži ražotājs padara notikumus tā cena bieži vien ir zema.

    Kur nopirkt Handy sildītājs?

    Kā liecina atgriezenisko sildītāja “ērts Tricky”, tas ir labāk pirkt caur oficiālajā tīmekļa vietnē ražotāja. Ar iegādi tieši, patērētājs pasargā sevi no preču pirkšanu trūkumiem. No citām vietām pastāv risks iegādāties viltojumu. Regulāri veikalos preces arī nav atrast. Tas ir labāk, lai pasargātu sevi no pērk viltojumu, lai izvēlētos ierīci oficiālajā tīmekļa vietnē ražotāja.

    Negatīvas atsauksmes var atrast no tiem cilvēkiem, kuri ir iegādājušies šo produktu par trešo personu līdzekļiem, jo ​​to, ko lieta bija kļūdains. Šādas ierīces var padarīt troksni, kas ātri nojauktu. Lai, lai jums ir nepieciešams aizpildīt veidlapu ar savu vārdu un tālruņa numuru. Operators sazinās ar klientu, lai noskaidrotu piegādes detaļas. Maksājums tiek veikts skaidrā naudā par piegādi pēc saņemšanas. Maskavā un SPB, piegāde notiek 2 darba dienu laikā un piegādi uz citiem reģioniem, ir līdz 7 dienām. Par atsauksmēm, cena sildītājs “ērts Hitura” par akciju ir 2490 ….

    Funkcijas Handy sildītājs

    Šis sildītājs ir inovatīvu veidu darba. Ierīce var būt saistīts ar jebkuru kontaktligzdai. Tā cieši ieguļ pie sienas, lai nākamais nebūs Ieraksti. Pateicoties poga ON / OFF ļaus un atslēgt ierīci ar vienkāršu preses.

    Pēc ieslēgšanas jums ir, lai izvēlētos vēlamo temperatūru robežās 15 līdz +32 C. lietotājs var iestatīt ventilatora ātrumu. Klusi ierīce silda telpu. Jūs varat ieprogrammēt ierīci, īstajā laikā viņš zaudēja samaņu. Par atsauksmēm, sildītājs “Rovus ērts Tricky” viegli izmantot.

    Secinājums Handy sildītājs

    Tādējādi, ierīce ir noderīga katrā mājā, kur temperatūra ir neērti cilvēkiem. Ar savu vienkāršu darbību un lielisku sniegumu, ierīce radīs mājīgu atmosfēru.

Å andors Lazovskis

Pārgājieni atkarīgais, Shiba-inu cienītājs, audiofīlu, Bauhaus ventilators un ekrāna printeris. Izgatavošanas pie sweet spot starp modernisma un programing atbildēt dizaina problēmas ar godīgiem risinājumiem. Es strādāju ar Fortune 500 uzņēmumiem un jaunizveidotiem

You may also like...