ā€œ

Lapas redakcionālo politiku

Lapas ir veselÄ«bas, fitnesa un skaistumkopÅ”anas vietnē. No vietnes uzdevums ir sniegt saviem klientiem ar jaunāko ziņu un atjauninājumus, kas ir precÄ«za. Atrasto mājas lapā saturs ir praktisks un attiecas uz dažādām tēmām veselÄ«bas, fitnesa un skaistumu.

TÄ«mekļa vietnē ir vairākas tēmas, kas aptver visu, sākot no veselÄ«bas informācijas sniegÅ”anu skaistumkopÅ”anas padomus. No vietas lasÄ«tāji var izvēlēties informāciju veselÄ«bu, kas visvairāk attiecas uz tiem. Sniegtā mājas lapā informācija tiek filtrēts, lai tā bÅ«tu piemērojama lietotāju personÄ«go veselÄ«bu.

Kaut ietvertā mājas lapā informācija ir precīza un atbilst dažādām veselības problēmām, pacientiem jāievēro norādījumus no viņa / viņas ārsts (-iem). Lapas tikai palīdz papildināt ar veselības aprūpes pakalpojumu sniedzēju sniegto informāciju. Pacientiem ir ieteicams meklēt profesionālu norādījumus par tēmām un jautājumiem izlasītajām.

Turpmāk ss kritēriji, ko vietnes izmanto, lai izveidotu savu sākotnējo saturu:

Relevance
Tas attiecas uz jautājumiem, kas varētu ietekmēt par indivÄ«da veselÄ«bu pārvaldÄ«bu. Vairāki jautājumi ir iekļauti, un tie var bÅ«t zāļu un produktu palaiÅ”anu, ekspertu komentāri, atceras un brÄ«dinājumus, un veselÄ«bas ziņas.

klīniskā nozīme
Šeit atrodami saturs ir balstīts uz jaunākajiem medicīnisko pētījumu rezultātiem, kas ir publicēti dažādos pazīstamu medicīnas mājas lapām.

Trends
Saskaņā ar Å”o kategoriju, vairākas sezonas intereses tiek aptvertas. Tēmas, kas ir atrodami zem kategorijas tendences ietver alerÄ£ijas sezonas, vasaras droŔību, saaukstÄ“Å”anās un gripa. Citas tēmas, kas varētu segt ietvert veselu sirdi mēnesis un krÅ«ts vēža apzināŔanās.

Atrastais Å ajā lapā saturs ir unikāls un uzticama. TieÅ”saistes veselÄ«ba un skaistums vietne ir vērsta uz sniedzot saviem klientiem ar atjauninātu un precÄ«zu informāciju par veselÄ«bas un fitnesa.

Veselības ziņas un stāstus, kas attiecas uz vietas balstās uz redaktora izvēli. Raksti atrodami tīmekļa vietnē satur intervijas pētnieku medicīnas jomā, kā arī zinātniskos ekspertus.

Redakcija politika

Tā ir žurnālistu pienākums ir nodroÅ”ināt klientus ar informāciju, kas ir precÄ«za un unikāls. Par rakstnieki Paredzams pakļauties saviem lasÄ«tājiem tikai ziņu un atsauces, kas ir unikāls.

Redakcijas neatkarība

Lapas ir vērsta uz to godīgi un precīzi savos pārskatos.

redakcijas politika darbinieku strādā mājas lapā:

Lapas ir neatkarīga mediju, kura mērķis ir sniegt saviem lasītājiem ar informācijas un izglītības materiālus, kas ir gan profesionāls un neprofesionāls. Sniegtā mājas lapā saturs ir precīzi un bez ietekmes.

Ziņu mediji paredz, ka tās redakcijas darbinieki atklāj jebkādas intereses, ka tie var bÅ«t ar jebkuru medikamentu, medicÄ«nas ierÄ«ces, vai uzņēmuma veselÄ«bas aprÅ«pes nozarē. Pēc tam informācija par darbiniekiem tiek sniegta tieÅ”o vadÄ«tāju brÄ«dÄ« pieņemt darbā jaunus darbiniekus. VadÄ«tājam ir pienākums noteikt, vai interesēm var radÄ«t konfliktu, un tā var tikt novērsti.

Redakcijas darbinieki ir atdalÄ«ta no tiem pievienots sponsoriem vai partneriem, lai novērstu jebkādu ietekmi uz informāciju. Katrs no redakcijas darbiniekiem ir pienākums sniegt precÄ«zu un atbilstoÅ”u informāciju par jaunākajām tēmām. Reportieri ir jāmaksā ar atbildÄ«bu meklējot stāstus vai ekspertu intervijas. Rakstnieki arÄ« atrast objektÄ«vu viedokli par dažādām tēmām, kas nāk no pienācÄ«gi kvalificētiem ekspertiem. Ar Å”o, Site nodroÅ”ina ētisku rÄ«cÄ«bu tās darbinieku vidÅ«.

Par nāk klajā ar jaunumiem un oriģinālo rakstu process

Žurnālisti tiek prasīts nākt klajā ar ikdienas ziņu budžetā katru darba dienu laikā. Dienas ziņas budžetā būtu jaunākās ziņas no cienījamiem veselības žurnālos, paziņojumu no federālo veselības organizāciju, kā arī analīzi par aktuālākos veselības tēmām. Veselības reportieri ir paredzams meklēt atzinumus no ievērojamākajiem medicīnas vadītājiem par dažādiem jautājumiem. Personāla redaktori rūpīgi pārskatīt sākotnējo rakstus, pirms tie tiek publicēti mājas lapā.

IPS saturs

Vecāko redakcijas redaktori ir jāmaksā ar atbildÄ«bas politiku un procedÅ«ras, pārskatot pirms veselÄ«ba saturu no treÅ”ajām personām, tiek publicēta. PārskatÄ«Å”ana tiek darÄ«ts, lai novērstu jebkādu intereÅ”u konfliktu raÅ”anos. Process nodroÅ”ina, ka licencētais saturs ir atbilstoÅ”s, aktuāla un precÄ«za.

Sponsorētās saturu un reklāmas

Mājaslapā ir pogas, saturu, baneri, un nozÄ«mÄ«tes, kas ir apzÄ«mēta kā ā€œā€sponsorētāsā€ā€. Citi var apzÄ«mēt kā ā€œā€no mÅ«su sponsoraā€ā€ vai ā€œā€reklāma.ā€ā€ Saturs nav pakļauts redakcionālo politiku. Saturu, kas tiek apzÄ«mēta kā ā€œā€no mÅ«su sponsoraā€ā€ ir atkarÄ«ga no noteikta politika.ā€