žinios

Vitaelife Pharma Vitamin D3 – viedokļi, komentāri, cena, kur nopirkt

Atkarībā no tā, kur jūs dzīvojat, jums var būt nepieciešama īpaša dienasgaismas gaismas vai vitamīna papildināt, jo organisms var būt deficīts D3. Tas ir iespējams, ka jums nav pat zināt, cik svarīgs šis vitamīns ir jūsu ķermeni! Let ‘s pārbaudīt visu, kas ir saistīts ar to.

Kas ir D3 vitamīns?

Pirms saprast, kas ir priekšrocība šī sastāvdaļa, jums vajadzētu zināt, kas tas ir. D3 vitamīns ir visvairāk pieejama forma vitamīna D To var iegūt no vairākiem produktiem, kas parasti bagātina, taču to skaits ir visai mazs. Galvenais veids, kā iegūt – ja pakļauts saules gaismas uz ādas. Būtiska vitamīns vairāku funkciju jūsu ķermeņa, tomēr daudzi cilvēki nesaņem pietiekami daudz, it īpaši ziemā. Tas nozīmē, ka pareizo uztura bagātinātājiem. Saskaņā ar nesen veiktas aptaujas datiem, vairāk nekā miljons cilvēku ar kustību līmeni D vitamīna ir vērts padomāt, ka sauļošanās, neskatoties uz to, ka, izmantojot no tiem ir skaidrs, var būt problēma – tie bloķē ražošanu D3 vitamīna ķermenis. Tas nenozīmē, ka viņiem vajadzētu atmest, ir nepieciešams, lai aizpildītu plaisu D3 no citiem avotiem, galvenokārt, izmantojot īpašu vitamīnu kompleksu.

Cik daudz vitamīnu mums ir nepieciešams un kā to iegūt?

Gan pieaugušie un bērni tiek aicināti no 600 līdz 4000 vienībām vitamīnu, bet, lai sasniegtu šo numuru, ziemā ir ļoti grūti. Pārtikas viela ir reti, visbiežāk piena produkti, graudaugu vai graudaugu bagātināti ar šo vitamīnu, lai uzlabotu veselību cilvēkiem. Treknās zivis, piemēram, lasis, tuncis un sardīnes, kā arī olas un šitaki sēnes ir dabiskie avoti vitamīnu vēlamo, bet uzsūcas tikai noteiktos apstākļos, piemēram, klātbūtne organismā pietiekami dzelzi. Īsāk sakot, lai saņemtu vitamīnu no pārtikas absolūtos skaitļos, ir diezgan grūti. Lai saprastu, kāda ir situācija ar D3 jūsu konkrētajā gadījumā iesniedz asins testu. Tas ir svarīgi, jo D3 vitamīns ir saistīta ar vairākām derīgās īpašības. Let ‘s pārbaudīt iespaidīgākā no tiem sīkāk. Jūs vēlaties, lai nodrošinātu sev labu!

Mood enhancement

In smadzenēs, ir receptoriem D3 vitamīna. Zems vielas var radīt problēmas ar noskaņojumu, jo tas ir nepieciešams, lai organisms ražot neirotransmiteri, ķīmiskas vielas, kas palīdz stabilizēt emocijas. Ja jūs pastāvīgi ievērojat sev nomākts garastāvoklis vai pat cieš no depresijas, domāju, nav svarīgi, vai iemesls šāda problēma ar deficītu vitamīnu organismā?

Aizsardzība sirds

Nesenie pētījumi ir parādījuši, ka D3 vitamīns var būt nozīme regulēšanā cukura līmeni asinīs, kā arī nostiprināt veselību ilgtermiņā. Atcerieties, ka visas funkcijas, kas organismā ir savstarpēji. Kad jūs atbalstīt vienu aspektu, piemēram, kaulu veselību, jūs atbalstīt visas pārējās funkcijas organismā. Ietekme uz sirds veselību lieliski ilustrē šo situāciju: ietekme ir netieša, bet ļoti svarīgi, jo īpaši cilvēkiem ar noslieci uz sirds un asinsvadu slimībām vai citi riska faktori,

.

Nostiprināt kaulus

Zinātnieki saka, ka D3 vitamīns palīdz regulēt kalcija un fosfora organismā, kas ir svarīgi, lai veseliem un stipriem kauliem. Turklāt, vitamīns nepieciešams izaugsmei un veidojot jaunas šūnas kaulu struktūru. Šīs vielas trūkums palielina risku kaulu bojājumiem un osteoporozi. Lai uzraudzītu līmeni, D3 jums ir nepieciešams visu mūžu, vecumā nedrīkst ciest no trausli kauli.

vēža profilakse

Saskaņā ar dažiem avotiem, D3 vitamīns var būt saistīta ar vēža profilaksi, it īpaši, ja lieta no audzējiem resnās zarnas, erekcija vai krūts vēzi. Teorija ir diezgan loģiski, jo šis vitamīns palīdz regulēt šūnu augšanu, un līdz ar to, iespējams, novērš veidošanos šūnu audzēja audos. Tomēr zinātnieki ņemiet vērā, ka šis konts ir nepieciešama turpmāka izmeklēšana. Zinātnieki nav spējuši pilnībā izprast attiecības ar vēzi un vitamīnu taču, lai risinātu ar deficītu noderīgu vielu noteikti nebūs kļūda. Visi pasākumi, lai aizsargātu sevi no vēža, ir lietderīgi.

Atmiņas konsolidācija

D3 vitamīns receptors smadzenēs ir nepieciešama ne tikai, lai kontrolētu emocijas. Kad esat saskaras ar deficītu nepieciešamo vielu, receptorus nespēj normāli funkcionēt, kas palielina risku demenci. Zinātniski pierādīts, ka risks izziņas problēmas kļūst četras reizes lielāks par tiem, kam ir zems līmenis ēteriskās vitamīnu. Ja jūs zināt, ka ir risks saslimt ar Alcheimera slimību vai citu šādu slimību attīstību, pārliecinieties sekot D3 līmeni. Tas palīdzēs jums saglabāt labu atmiņu vecuma.

stiprinot imūnsistēmu

vitamīns D3 jūsu ķermeņa vajadzībām, lai atjaunotu veselību. Šūnas, kas nodrošina imūnsistēmu nepieciešams D3 vitamīnu, lai cīnītos off patogēnus, piemēram, vīrusiem un dažādām baktērijām. Ja līmenis D3 vitamīna, ir ievērojami samazināts, un budžeta deficīts sākas, jūs ievērosiet, ka jūs saņemsiet slims daudz biežāk. Fakts ir tas, ka jūsu ķermenis vienkārši zaudē normālo spēju cīnīties ar infekciju. Ziemā šī problēma kļūst īpaši aktuāla. Vitamīnu komplekss palīdzēs izvairīties no tā.

stabilizēšana asinsspiediena

Eksperti saka, ka vitamīns arī ir svarīga loma sistēmu, kas kontrolē asinsspiedienu. Par vitamīnu trūkums saasināt problēmas ar spiedienu, jo īpaši cilvēkiem, kuriem ir nosliece uz tām. Pilnīga diagnoze no organisma. Varbūt tā vietā, lai zāļu ārpus spiediena jūs vienkārši izņemt no deficīta D3.

normāls gremošanas sistēma

D3 vitamīns ir svarīga loma nomācot iekaisuma procesu zarnās. Cilvēkiem, kas cieš no kairinātu zarnu sindroms, parasti raksturojas ar deficītu, piemēram, šī vitamīna. Trūkums izraisa paaugstinātu iekaisuma procesu un gremošanas traktā, kas pastiprina slimības simptomus. Ja jūs cieš no šīs slimības, mēģiniet ne tikai ievērot pareizu diētu, stabilizēt stāvokli mikrofloru, bet arī veikt asins analīzi, lai izslēgtu iespējamo deficītu D3.

Labākais sporta rezultāti

vitamīns D3 palīdz palielināt muskuļu spēku, uzlabo līdzsvaru un nodrošina labus rezultātus, piedalās vielmaiņas muskuļus. Īsāk sakot, izmantojot šī vitamīna palīdzēs jums nokļūt formu! Ja plānojat piedalīties sporta sacensībās vai vienkārši vēlaties ātrāk zaudēt svaru, pārliecinieties apsvērt šo faktu.

Iespējamais aizsardzība pret diabētu

Saskaņā ar dažiem avotiem, D3 vitamīns palīdz regulēt insulīna līmeni. Šī viela palīdz stabilizēt glikozes līmeni asinīs, jo tā atbalsta insulīna un nodrošina veselību, lai šūnas aizkuņģa dziedzera. Šis komplekss efekts ir ļoti svarīgi, lai cilvēki ar diabētu jebkura veida vai kuri ir pakļauti riskam saslimt ar šo slimību, noteikti regulāri uzraudzīt ne tikai glikozes līmeni asinīs, bet daudzumu D vitamīna.

Å andors Lazovskis

Pārgājieni atkarīgais, Shiba-inu cienītājs, audiofīlu, Bauhaus ventilators un ekrāna printeris. Izgatavošanas pie sweet spot starp modernisma un programing atbildēt dizaina problēmas ar godīgiem risinājumiem. Es strādāju ar Fortune 500 uzņēmumiem un jaunizveidotiem

You may also like...